menusearch
nasbecooler.com

تماس با ما

(0)
(0)
تماس با ما

تماس با ما

سرما گستر یک شرکت خصوصی است مشتریان می‌توانند تماس با ما در خواست مشاوره خرید جهت خرید و خدمات پکیج بوتان و کولر گازی ایران رادیاتور بدهند شرکت ما دارای گواهینامه های نمایندگی مجاز فروش و خدمات پکیج بوتان و کولر گازی ایران رادیاتور در سراسر تهران را دارا است.

 

کمپانی سرما گستر یکی از عاملیت اصلی فروش پکیج بوتان است هر ماهه پکیج بوتان از کارخانه به طور مستقیم تحویل و به دست مشتریان و همکاران بوتانی می‌رسانیم.

 

خدمات لوله کشی نصب تعمیر شارژگاز کولر گازی توسط تکنسین های ماهر انجام می‌شود تماس با ما با تلفن های 09123156242 | 02177952290 در سال 1380 فعالیت خود را آغاز نموده است.

 

تماس با ما شرکت سرما گستر و اعزام بهترین نصاب کولرگازی

تماس با ما شرکت سرما گستر

این شرکت در زمینه ارائه خدمات نصب کولر گازی لوله کشی تعمیر شارژگاز جوشکاری کولرگازی داکت اسپیلت نمایندگی پکیج بوتان فروش نصب تعمیر گارانتی نصب لباسشویی ظرفشویی جهت تماس با ما با شماره 09123156242 | 02177952290 تماس حاصل نمایید.

 

فعالیت‌های عملی تخصصی دارد تکنسین های ما دارای مجوزها و گواهینامه‌های رسمی شرکت فنی حرفه ای و بوتان و شرکت های معتبر کولرگازی بود و فعالیت می‌نماید.

 

رسالت اصلی این مجموعه مشارکت مسئولانه در حفظ و ارایه خدمات به همشهریان تهران و جامعه است. شرکت سرما گستر به عنوان بزرگترین و مجاز شرکت فروش خدماتی بوتان است.

گواهینامه ها ودستاوردها:

  • دارای گواهینامه گاز سوزها

  • دارای گواهی نامه تعمیر وخدمات کولر گازی وداکت اسپیلت

  • دارای گواهی نامه نصب خدمات لباسشویی وظرفشویی

  • دارای گواهینامه تعمیر نصب خدمات پکیج دیواری بوتان

آشنایی با شرکت سرما گستر

این شرکت مفتخر است با بهره گیری از تجربیات ارزشمند و موفق 19 سال گذشته و همکاری با کمپانی های معتبر اروپایی و آسیایی و با در اختیار داشتن پرسنل با تجربه و مجرب جهت خدمات در سراسر تهران

 

  رعایت استانداردهای کیفی با شتابی بیشتر از گذشته، جایگاه خود را در حوزه خدمات کولرگازی وداکت اسپبلت وپکیج دیواری بوتان  کشور ارتقا دهد. تلفن تماس با ما 77952290

در همین راستا با هدف ارائه خدمات فروش و پس از فروش متناسب با نیاز مشتری اقدام به معرفی و ارائه محصولات ممتاز و با کیفیت به تمامی جامعه ارایه  نموده است.

 

 

از افتخارات شرکت سرما گستر نمایندگی مجاز پکیج دیواری بوتان فروش نصب رایگان ودوسال گارانتی تعمیر سرویس پکیج دیواری های بوتان است.

 

نصب لباسشویی وظرفشویی ولوله کشی انواع برندهای لباسشویی از دیگر خدمات این شرکت است.

 

تماس با ما تماس با سرما گستر

هدف شرکت سرما گستر

 

در شرکت سرما گستر تماس با ما 09123156242 | 77952290 کوشش شده تا اطلاعات اساسی و مورد نیاز در رابطه با خرید و نصب تعمیر لوله کشی کولر گازی وپکیج بوتان فعالیت و خدماتی که این شرکت ارائه می‌دهد در اختیار مشتریان، قرار گیرد

 

تا با ارتباطی سازنده از نظرات، پیشنهادات و انتقادات مشتریان  استفاده و انتظارات مشتریان خود را تأمین کرده و برای بهبود وضعیت موجود گام های بلندتری برداشته تا زمینه خدمت رسانی بهتر فراهم گردد.

تماس با ما :09123156242    77952290

 

خدمات کولرگازی

شما می‌توانید بهترین خدمات را ازشرکت سرما گستر دریافت کنید تماس با ما در نارمک و اعزام جهت نصب خدمات اسپیلت درزمان مورد نظر شما مشتریان تهرانی

 

خدمات ما شامل

نصب کولرگازی جابجایی کولرگازی شارژگاز کولر گازی تعمیر کولر گازی سرویس کولرگازی لوله کشی کولر گازی فروش کولر گازی نصب داکت اسپیلت لوله کشی داکت اسپیلت

 

شارژگاز داکت اسپیلت سرویس داکت اسپیلت تعمیر داکت اسپیلت فروش داکت اسپیلت

نصب لباسشویی نصب ظرفشویی فروش پکیج بوتان تعمیر پکیج بوان گارانتی پکیج بوتان

دوسال خدمات پس ازفروش بوتان نصب پکیج بوتان

 

 

تهران نارمک

 

 

کولرگازی 
تماس با ما 
کولرگازی تهران 
کولرگازی درتهران 
فروش کولرگازی 
نصب کولرگازی 
سرویس کولرگازی 
تعمیر کولرگازی 
خدمات کولرگازی 
لوله کشی کولرگازی 
جابجایی کولرگازی 

 

تماس با ما تماس با نصاب کولرگازی کولرگازی
instagramlinkedin