menusearch
nasbecooler.com

نصاب لباس شویی در تهران

پنج شنبه بیست و ششم آذر ۹۴
(0)
(0)
نصاب لباس شویی در تهران

نصاب لباس شویی در تهران

 

موسسه سرما گستر مجری سیستم های کولرگازی و پکیج بوتان و لباسشویی و ظرفشویی  به منظور انتخاب محل نصب لباسشویی و ظرفشویی و کولرگازی و پکیج بوتان با ظرفیت متناسب جهت انتخاب محل نصب شما پیشنهاد می‌شود.

 

با کارشناس و تکنسین شرکت سرما گستر دارای ویژگی برترین و با تجربه ترین تکنسین های شرکت بوتان ال جی بوش سه شرکت معتبر و در زمان خود معتبر ترین گارانتی را به مشتریان می‌دهند جهت عبور لوله ها برای ظاهری زیبا و رفع مشکلات بعد از نصب با ما در ارتباط مشاوره نمایید.

انتخاب جایگاه ماشین ظرفشویی لباسشویی
  

معمولا سینک ظرفشویی بالای یک کابینت تعبیه شده در صورتی که سینک ظرفشویی شما نیز در بالا کابینت تعبیه شده بود می‌توانید به سادگی ماشین لباسشویی و ظرفشویی خود را در آن و یا قسمتی از آن و کابینت های اطراف آن قرار دهید.اما اگر نبود راهکار چیست و چگونه باید ماشین لباسشویی و ظرفشویی را نصب نمایید

شما میتوانید ماشین ظرفشویی خود را بیرون کابینت بگذارید ولی دقت داشته باشید که نزدیک سینک باشد و با آب ارتباط مسیر کوتاهی داشته باشد.البته بعید است که این مشکل برای شما رخ دهد و معمولا این مرحله را بدون مشکل رد می‌نمایید.

 

نصاب  لباس شویی در تهران

روش اتصال شیلنگ تخلیه ماشین لباسشویی

هنگام اتصال شیلنگ به شیر آب از لخت کردن آن با برش عرضی جلوگیری  کنید.دو واشر پلاستیکی مخصوص آب بندی به همراه شیلنگ برای نصب لباسشویی در نظر گرفته شده که کاربرد آنها در جلوگیری از نشت آب در محل اتصال به شیر است.

 

از محکم بودن اتصالات شیلنگ به شیر آب اطمینان پیدا کنید تاب خوردن وپیچیدگی شیلنگ و له شدن آن جلوگیری نمایید زمانیکه دستگاه را به دو شیر آب وصل کردید.

 

شیلنگ داخلی که اتصال آن به رنگ قرمز بوده  مخصوص آب گرم است شیلنگ لباسشویی را به دو شیر آب وصل می‌نمایید، استفاده از شیر آب گرم باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می‌شود

 

نصاب لباسشویی به چه نکاتی توجه داشته باشد

نکاتی که باید نصاب هر برند لباسشویی، مانند نصاب ماشین لباسشویی بوش نصاب ماشین لباسشویی ال جی و نصاب ماشین لباسشویی سامسونگ مد نظر داشته باشد:

 

می بایست آب ورودی و آب خروجی به ماشین لباسشویی توسط نصاب ماشین لباسشویی چک شود. معمولاً برای هر ماشین لباسشویی یک شیر ورودی آب سرد و یک شیر ورودی آب گرم در نظر گرفته شده لوله آب خروجی ماشین لباسشویی زیر سینک ظرفشویی وصل ‌شود.

 

نصاب لباسشویی ال جی یا نصاب هر برند لباسشویی و ظرفشویی باید سیم برق را چک نماید 09123156242 77952290 همانطور که می‌دانید.

 

به دلیل مرطوب بودن ماشین لباسشویی و با آب کار کردن لازم است که نصاب لباسشویی ال جی و بقیه برندها از سیم و پریز برق کاملاً استاندارد استفاده نمایند.

 

نصاب لباس شویی در تهران

 

جدا کردن پیج های حمل ونقل ماشین لباس شویی

یکی از سخت افزارهایی که در اکثر ماشین های لباسشویی امروزه دیده می‌شود، پیچ ترنسلیت ماشین لباسشویی است معمولا با نام های پیچ حمل و نقل ماشین لباسشویی و همچنین پیچ ترنسفر آن را می‌شناسند.

 

شاید برای بسیاری از افراد این سوال پیش بیاید که پیچ ترنسلیت ماشین لباسشویی کجاست و چه وظیفه ای بر  عهده دارد؟

 

پس باید بدانید که محل قرارگیری این پیچ در پشت ماشین لباسشویی قرار دارد البته باید توجه داشته باشید که همه برند های لباسشویی این پیچ را ندارند.

 

وظیفه پیچ ترنسلیت ماشین لباسشویی، محافظت کردن و حفظ ایمنی اجزای لباسشویی در هنگام جابجایی و حمل و نقل لباسشویی است.

 

که در هنگام تکان دادن ماشین لباسشویی آسیبی به لباسشویی ایجاد نشود وجود پیچ ترنسلیت می‌تواند یک اطمینان خاطر از جهت ایمنی ماشین لباسشویی در هنگام حمل و نقل را به مشتری بدهد.

 

نصاب لباس شویی در تهران

 

 

نصب لباس شویی و ظرفشویی برندها مختلف

  • نصب لباسشویی بوش نصب ظرفشویی بوش

  • نصب ظرفشویی سامسونگ

  • نصب لباسشویی ال جی

  • نصب ظرفشویی ال جی

  • نصب لباسشویی  کن وود

  • نصب لباسشویی بوش 

  • نصب لباس شویی و ظرفشویی  بوش

 

نصاب لباسشویی نقاط مختلف تهران

نصاب لباسشویی دردشت نصاب لباسشویی  سهروردی نصاب نصب لباسشویی شرق تهران  لباسشویی  کیانشهر

نصاب لباسشویی پاسداران
نصاب لباسشویی تهران نو 
نصاب لباسشویی زعفرانیه
نصاب ظرفشویی  تهران ویلا
نصاب لباسشویی  دربند
نصاب لباسشویی  میر داماد
نصاب لباسشویی  ظفر
نصاب لباسشویی  ولنجک
نصاب لباسشویی  نصاب لباسشویی تهران
نصب لباسشویی ال جی
نصاب لباسشویی زعفرانیه 
نصاب لباسشویی آجودانیه
نصاب ظرفشویی نارمک
نصاب لباسشویی  بازار
نصاب ظرفشویی تهرانپارس
نصاب ظرفشویی  کامرانیه
نصاب لباسشویی شرق تهران
نصاب لباسشویی وظرفشویی  شمال تهران
نصاب لباسشویی  غرب تهران
نصاب ظرفشویی  جنوب تهران
نصب ظرفشویی  غرب تهران
نصب لباسشویی  جنوب تهران

شماره نصاب لباسشویی و ظرفشویی | 09123156242 | 77952290

گالری تصاویر محصول
نصب لباسشویی ظرفشویی انواع برندها توسط شرکت سرما گستر نصب لباسشویی بوش درتهران نصب لباس شویی ال جی درتهران نصب ظرفشویی بوش درتهران پس خرید لباسشویی خود اگر دنبال نصاب مورد اعتماد ومتخصص می‌گردید با شرکت سرما گستر تماس جاصل نمایید
نصب لباسشویی بوش در تهران و نصب ظرفشویی بوش درتهران نصب  ماشین لباسشویی شما سطلی، دوقلو، تمام اتومانیک ماشین لباسشویی، که می‌تواند سامسونگ، ال جی، پاکشوما، دوو و... باشد. به طور خلاصه، هر چه دستگاه شما جدیدتر باشد، احتمالا هزینه نصب ماشین لباسشویی نیز بیشتر خواهد شد.نیاز یا عدم نیاز به آماده‌سازی پیش از نصب دستگاه؛ مثلا اگر محل مدنظر، شیر آب یا خروجی فاضلاب نداشته باشد، هزینه لوله کشی و نصب شیرآلات نیز به هزینه نصب لباسشویی اضافه خواهد شد.
نصب لباسشویی در شرق تهران و اعزام نصاب لباسشویی به تمام مناطق تهران
نصب لباسشویی بوش در تهران و تمامی برندها نصب لباسشویی ال جی در تهران نصب ظرفشویی بوش در تهران و نصب لباسشویی دوو در تهران و نصب ماشین ظرفشویی کنوود در تهران
نصب لباسشویی یکی از خدمات مهم شرکت ما است نصب تخصصی لباسشویی وظرفشویی انواع مدل های ماشین لباسشویی در تهران
نصاب لباس شویی در تهران نصاب ظرفشویی در تهران در صورت خرید ماشین لباسشویی وظرفشویی می‌توانید با شماره نصاب ماشین لباسشویی شرکت سرما گستر تماس حاصل نمایید.
تصاویر
بیشتر
instagramgoogletwiteraparattelegramgooglegoogle
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر