menusearch
nasbecooler.com

نصب لباسشویی بوش-نصب ظرفشویی بوش09123156242

۱۳۹۶/۷/۲۴ دوشنبه
(0)
(0)
نصب لباسشویی بوش-نصب ظرفشویی بوش09123156242
نصب لباسشویی بوش-نصب ظرفشویی بوش09123156242

 

نصب لباسشویی بوش وطرفشویی بوش لوله کشی ونصب شیر وردی لباسشویی ونصب انواع برند‌‌‌‌های لباسشوسس ظرفشویی ال جی امسونگ کنوود دوو توشیا اسنوا درتمام مناطق تهران آماده سرویس می‌باشیم ب

نصب لباسشویی بوش-نصب ظرفشویی بوش

09123156242--------------------- - 77952290

پس از این که ماشین لباسشویی جدید تهیه می‌کنید لازم است که آن را نصب و راه اندازی کنید. معمولاً این کار توسط نمایندگی محصول انجام می‌شود زیرا نیاز به دقت و مهارت بالایی دارد. در این مقاله قصد داریم که نحوه راه اندازی و نصب انواع ماشین‌‌‌‌های لباسشویی ال جی، میدیا و سامسونگ را برایتان شرح دهیم. به علت مشابه بودن سیستم و ساز و کار ماشین لباسشویی‌‌‌‌های مختلف مراحل نصب و راه اندازی ماشین‌‌‌‌های لباسشویی نیز با همدیگر شباهت هایی دارد. در این مطلب نصب ماشین لباسشویی را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

قبل از نصب ماشین‌‌‌‌های لباسشویی میدیا، سامسونگ و ال جی لازم است که پیچ‌‌‌‌های ترنسفر یا حمل و نقل را از‌ آنها باز کنید. این پیچ ها نوعی محافظ هستند که از آسیب دیدن اجزای داخل ماشین لباسشویی در حین حمل و نقل جلوگیری می‌کنند.

برای اطمینان یافتن از اتصال محکم شلنگ تخلیه به پشت ماشین لباسشویی با یک پیچ گوشتی گیره آن را سفت کنید. انت‌‌‌‌های دیگر شلنگ تخلیه را به اندازه ی 10 الی 15 سانتی متر به داخل لوله فاضلاب فرو ببرید. شلنگ تخلیه باید بین 60 سانتی متر الی یک متر با زمین فاصله داشته باشد در غیر این صورت آبی که وارد لباسشویی می‌شود فوراً تخلیه می‌شود و عملیات آبگیری به صورت پیوسته ادامه پیدا می‌کند. هنگام نصب ماشین لباسشویی باید به فاصله آن از پریز برق و کابیت ها و دوار‌‌‌‌های اطرافش نیز توجه کنید. ماشین لباسشویی باید 10 سانتی متر از عقب و دو سانتی متر از هر دو طرف فضای خالی داشته

نحوه راه اندازی و نصب ماشین لباسشویی ال جی

به طور کلی پیشنهاد می‌کنیم که خودتان اقدام به نصب ما‌شین لباسشویی جدید خود نکنید زیرا اگر مشکلی پیش بیاید دیگر قادر به استفاده از گارانتی دستگاه نخواهید بود و شرکت مسئولیتی در قبال اتفاقات پیش آمده بر عهده نخواهد داشت. در هر منطقه از تهران که باشید شرکت تکنیک سرویس پارس به عنوان نمایندگی ماشین لباسشویی‌‌‌‌های ال جی متخصصانی را برای نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی در اختیارتان قرار می‌دهد.

برای نصب ماشین لباسشویی ال جی ابتدا باید محل قرار گرفتن آن را تعیین کنید. فاصله پشت لباسشویی با دیوار باید حدود 10 سانتی متر و فاصله کناره‌‌‌‌های آن با کابینت اطراف باید حداقل دو سانتی متر باشد. ابتدا باید بسته بندی کف دستگاه را باز کنید، سپس مهره هایی که مخزن را نگه داشته اند با آچار مخصوص باز کنید. بسته به مدل ماشین لباسشویی ال جی این پیچ ها و مهره ها متفاوت هستند. پیچ و مهره ها را در جایی نگه دارید تا بعدها هنگام جا به جا کردن ماشین لباسشویی دوباره‌ آنها را ببندید. سوراخ این پیچ ها را با در پوش بپوشانید.

مرحله بعدی که بسیار مهم است تراز کردن پایه‌‌‌‌های ماشین لباسشویی است. با چرخاندن پایه ها می‌توانید ارتفاع‌ آنها را تنظیم کنید. بعد از این کار باید شلنگ‌‌‌‌های آب گرم و سرد و شلنگ تخلیه را وصل کنید. در ماشین لباسشویی ال جی ورودی آب گرم را با رنگ قرمز یا حرف H و ورودی آب سرد را با رنگ آبی یا حرف C مشخص می‌کنند.

شلنگ ها را به شیر‌‌‌‌های آب متصل کنید و در صورت لزوم با استفاده از بست اتصال‌ آنها را محکم کنید. یک سر شلنگ تخلیه را به پشت ماشین لباسشویی متصل کنید و سر دیگر آن را وارد حفره­ تخلیه که روی دیوار قرار دارد بکنید. به منظور جلوگیری از آسیب دیدن ماشین لباسشویی در اثر نوسانات برقی بهتر است که دو شاخه ی آن را به یک محافظ متصل کنید.

شما می‌توانید برای انجام خدمات مربوط به تعمیر ماشین لباسشویی روی لینک کلیک نمایید.

 

نحوه راه اندازی و نصب ماشین لباسشویی سامسونگ

نصب ماشین لباسشویی سامسونگ شباهت زیادی به نصب ماشین‌‌‌‌‌های لبا‌سشویی دیگر دارد. همان طور که می‌دانید نصب صحیح ماشین لباسشویی بر عملکرد صحیح آن اثر می‌گذارد. تراز نبودن ماشین لباسشویی موجب لرزش شدید یا نشت آب از آن می‌شود. نصب نادرست شلنگ ها باعث می‌شود که آب گیری و تخلیه به خوبی انجام نشود. به همین دلیل به شما پیشنهاد می‌کنیم که برای نصب ما‌شین لبا‌سشویی سامسونگ از متخصصان نمایندگی سامسونگ کمک بگیرید.

بعد از انتخاب محل مناسب پایه‌‌‌‌های ماشین لباسشویی را تراز کنید. تراز نبودن پایه‌‌‌‌های ماشین لباسشویی سامسونگ منشأ بسیاری از مشکلات خواهد بود. اکنون پیچ‌‌‌‌های مخصوص حمل و نقل ماشین را با استفاده از آچار باز کنید. شلنگ‌‌‌‌های آب سرد و گرم را با توجه به رنگشان به شیر‌‌‌‌های آب روی دیوار وصل کنید.

رنگ قرمز نشان دهنده آب گرم و رنگ آبی نشان دهنده آب سرد است. اکنون نوبت نصب شلنگ تخلیه است. یک انت‌‌‌‌های شلنگ را به جایگاه خود در پشت ماشین لباسشویی متصل کنید و انت‌‌‌‌های دیگر شلنگ را وارد لوله یفاضلاب کنید. پس از نصب ما‌شین لبا‌سشویی یک چرخه شست و شو انتخاب کنید و ماشین لباسشویی را راه اندازی کنید تا از نصب صحیح آن مطمئن شوید.

شرکت سرویس تکنیک پارس به عنوان نمایندگی انواع ماشین‌‌‌‌‌های لباسشو‌یی ال جی، سامسونگ و میدیا، تمامی خدمات مربوط به نصب و راه اندازی انواع ماشین‌‌‌‌‌های لبا‌سشویی را به کمک تیم متخصص خود به مشتریان ارائه می‌دهد. این مقاله توضیحاتی را ارائه کرد تا اگر مهارت و توانایی لازم را برای نصب ما‌شین لبا‌سشویی خود دارید بتوانید این کار را انجام دهید. با این حال، اگر تا به حال تجربه انجام این کار را نداشته اید یا در انجام کار‌‌‌‌های فنی مهارت کافی را ندارید همواره بهتر است که برای نصب و راه اندازی انواع ماشین‌‌‌‌های لباسشویی ال جی، میدیا و سامسونگ از متخصصان با مهارت در این زمینه کمک بگیرید.

شرکت سرما گستر آماده ارائه خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی 

شرکت سرما گستر خدمات نصب لباسشویی بوش -نصب ظرفشویی بوش آموزش طرز رااه اندازی ماشین لباسشویی را برای شما توضیح می‌دهد

پس از تنظیم پایه‌‌‌‌های ماشین لباسشویی نوبت به نصب کردن شلنگ‌‌‌‌های آب و تخلیه می‌رسد. شلنگ‌‌‌‌های آب سرد و گرم را به شیر‌‌‌‌های آب گرم و سرد روی دیوار متصل کنید. دقت داشته باشید که شلنگ آب خمیده یا پیچ خورده نباشد. اکنون شلنگ تخلیه را از کاور درآورید و گیره ای که در انت‌‌‌‌های شلنگ تخلیه وجود دارد را به پشت ماشین لباسشویی متصل کنید.

 ماشین لباسشویی ظرفشویی بوش
تعمیر آبگرمکن بوتان نصب آبگرمکن دیواری بوتان سرویس آبگرمکن دیواری وافزایش فشار آب گرم مصرفی
تعمیر پکیج دیواری بوتان -نصب پکیج بوتان -تعمییرات سرویس پکیج بوتان راه اندازی اول فصل پکیج بوتان
نصب کولرگازی درتهران لوله کشی مسی روکار وتوکار آپارتمان‌‌‌‌های درحال ساخت کارشناسی جهت لوله گذاری ساختمان ها
شارژگاز نصب کولرایستاده لوله کشی شارژگاز جابجایی اسپیلت

خدمات شرکت سرما گستر شامل :
نصب لباسشویی ال جی درتهران
نصب لباسشویی سامسونگ درتهران
نصب ظرفشویی ال جی
نصب ظرفشویی سامسونگ
نصب لباسشویی بوش درتهران
نصب ظرفشویی بوش درتهران
آموزش طرز استفاده ماشین لباسشویی ظرفشویی بوش
نصب کولرگازی جنرال درتهران
فروش کولرگازی جنرال لبخند درتهران تحویل نصب وگارانتی
نصاب کولرگازی درتهران
تعمیر آبگرمکن بوتان درتهران
تعمیر پکیج بوتان درتهران
تعمیر پکیج بوتان تهران پارس
تعمیر آبگرمکن بوتان نارمک
نصب لباسشویی هفت حوض
نصب لباسشویی نیاوران
نصب لباسشویی میر داماد
نصب لباسشویی امیر آباد 
نصب لباسشویی یوسف آباد
لوله کشی کولرگازی جردن
لوله کشی کولرگازی ال جی
لوله کشی کولرگازی فرمانیه
نصب کولرگازی شریعتی
نصب کولرگازی بازار
جابجایی کولرگازی نارمک
جابجایی کولرگازی افسریه
نصب لباسشویی اقدسیه
نصب لباسشویی آجودانیه
نصب لباسشویی شهرک غرب
نصب لباسشویی ظرفشویی شرق تهران
نصب لباسشویی ظرفشویی شمال تهران
نصب پکیج دیواری بوتان شرق تهران
نصب ظرفشویی بوش رسالت
نصب ظرفشویی بوش فرشته
نصب ظرفشویی بوش سعادت آباد
نصب ظرفشویی بوش مرزداران
نصب ظرفشویی بوش دربند
نصب ظرفشویی بوش کرمان
نصب ظرفشویی بوش دردشت 09123156242
نصب لباسشویی بوش منیریه
نصب لباسشویی بوش الهیه
نصب لباسشویی بوش اکباتان
نصب لباسشویی بوش پونک09123156242---77952290
تعمیر پکیج بوتان شرق تهران
تعمیر پکیج بوتان شمال تهران
نصب لباسشویی الهیه
نصب لباسشویی فرمانیه
نصب لباسشویی افسریه
نصب لباسشویی مرزداران
نصب لباسشویی بوش دردشت
تعمیر پکیج بوتان نیاوران
تعمیر پکیج بوتان اقدسیه
نصاب کولرگازی شمال تهران
نصب کولرگازی جنوب تهران
نصب ظرفشویی دیباجی
نصب ظرفشویی بوش قیطریه 09123156242
ارور‌‌‌‌های پکیج دیواری بوتان
رفع خطا‌‌‌‌های پکیج دیواری بوتان درتهران 09123156242

نصب لباسشویی 
نصب لباس شویی 
نصب ظرفشویی 
نصب لباسشویی بوش 
نصب لباسشویی ال جی 
نصب لباسشویی سامسونگ 
نصب لباسشویی تهران 
نصب ظرفشویی تهران 
نصب لباسشویی نارمک 
نصب ظرفشویی درتهران 
نصب ظرفشویی بوش 
نصب لباسشویی بوش.نصب ظرفشویی بوش
 
 نصب لباسشویی ظرفشویی بوش وانواع برندها نصب لباسشویی ال جی سامسونگ کنوود دوو لوله کشی نصب شیر ورودی درتهران توسط تهکنسین‌‌‌‌های ماهر شرکت سرما گستر آماده سرویس به تمام مناطق تهران می‌باشند
نصب لباسشویی ظرفشویی بوش
aparatgoogle
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر