menusearch
nasbecooler.com

اعزام نصاب کولرگازی

۱۴۰۰/۴/۱۱ جمعه
(0)
(0)
اعزام نصاب کولرگازی
اعزام نصاب کولرگازی

اعزام نصاب کولرگازی

اعزام نصاب کولرگازی به تمام مناطق تهران با تماس شما عزیزان تهرانی با تعیین وقت از قبل شرکت سرما گستر به علت نمایندگی پکیج بوتان وخدمات کولرگازی وداکت اسپیلت لطفا از یک یا دوروز جلوتر تعیین وقت نمایید تا درخدمت شما همشهریان باشیم.

 

اطلاعات درباره کمپرسور

کولرهای گازی از یک خازن و در بعضی از کولرها از دو خازن به منظور ایجاد گشتاور راه اندازی کمپرسور استفاده می‌شود. شکل متداول بکارگیری خازن، به این صورت است.

 

که یک خازن برای راه اندازی موتورفن و یک خازن برای راه اندازی کمپرسور مورد استفاده قرار می‌گیرد ظرفیت این خازنها در کولرهای مختلف متفاوت است.

 

قسمت مکانیکی

اجزای مکانیکی کولر گازی با اندکی تفاوت، درست مثل قطعات مکانیکی یخچال است از آن جمله می‌توان به قطعاتی مانند کمپرسور کندانسور، اواپراتور، فیلتر، پروانه اواپراتور، لوله مویین، سینی زیر کولر، خروجی هوا و فیلتر خروجی هوا ولوله گذاری عایق کشی وکابل برق اشاره کرد.

 

ساخت داخلی کولرگازی های دورانی

در کمپرسور کولرهای گازی واسپیلت دو مکانیسم بکار گرفته شده است. نوعی از این کمپرسورها از پیستون و میل لنگ طراحی نموده‌اند.

 

اما نوع دیگری از کمپرسورها فاقد میل لنگ و پیستون بوده و روتور در حال چرخش گاز را از مسیر ورودی مکیده و آن را وارد لوله رفت می‌سازد این نوع کمپرسورها را کمپرسورهای دورانی می‌نامند.جهت اعزام نصاب کولرگازی با شرکت سرما گستر تماس بگیرید.

 

 

در کولرهای گازی از دو پروانه استفاده می‌شود که عموما بر روی یک محور اصلی سوار شده‌اند. یکی از پروانه‌ها هوا را از مجرای ورودی مکیده و با وزش آن کندانسور، گرما به محیط خارجی منزل یا محل کار می‌راند.

 

پروانه دوم که به قسمت جلوی موتور فن متصل است هوا را از مجرای ورودی مکیده و با وزش آن به اواپراتور، سرما را به محیط وارد می‌سازد.

 

کولرگازی های دو تکه

در کولرهای دو تکه، کمپرسور و کندانسور در واحدی به نام یونیت خارجی تعبیه شده‌اند. این واحد در خارج از ساختمان نصب می‌شود. واحد تبخیر یا اواپراتور و شیر انبساط نیز در یک واحد بنام یونیت داخلی تعبیه شده‌اند.

 

کولرهای دو تکه عموما دارای دستگاه کنترل از راه دور می‌باشند. هوا در جهت ورود به محیط منزل یا محل کار از دریچه مخصوصی که به خروجی هوا معروف است می‌گذرد.

 

به منظور جلوگیری از ورود گرد و غبار و موارد مشابه به داخل محیط منزل یا محل کار، پشت خروجی هوا، فیلتر سیمی یا اسفنجی تعبیه می‌شود.

علت برفک زدن لوله های کولرگازی چیست

گاهی ممکن است بر اثر عدم تنظیم ترموستات و یا ازدیاد گاز شارژ شده اواپراتور و یا قسمتی از لوله برگشتی برفک یا یخها ذوب شوند و در نتیجه آب از جدارهای کولر سر ریز کند.

 

برای پیشگیری از این مشکل ترتیبی اتخاذ شده است که در صورت بروز حالت فوق، آب به خارج از کولر هدایت شود. این وظیفه بر عهده سینی زیر کولر گازی است. در گوشه‌ای از سینی، لوله مخصوصی تعبیه شده که این آبها از آن خارج می‌شود.

 

برای جلوگیری از ریزش آب، عموما به لوله مذکور شیلنگی متصل می‌شود و با قرار دادن آن بر روی سطح زمین از پراکنده شدن ذرات آب در محیط جلوگیری می‌شود.

 

اعزام نصاب کولرگازی

 

نحو ه سرما سازی در کولر گازی

چگونگی ایجاد سرما در بسیاری از وسایل سرما ساز مانند کولر، یخچال، آب سرد کن و … مشابه است، در کولر گازی، همانند یخچال، از تبدیل گاز به مایع بوسیله افزایش فشار و در نتیجه تولید سرما که در اثر تبدیل مایع به گاز ایجاد می‌شود.

 

برای رسیدن به هدف مورد نظر استفاده می‌کنند. تنها تفاوت را می‌توان در خنک کردن کندانسور دانست که در کولر گازی بوسیله هوای دمیده شده بر روی آن گرمای لازم گرفته می‌شود. در حالی که در یخچال برای داشتن هوای خنک از دمیدن هوا بر روی اواپراتور استفاده می‌گردد.

 

اطلاعات فنی درباره اسپیلت

مطلع بودن از طرز کار کولر گازی ها می‌تواند در استفاده صحیح و نگهداری از آنها سودمند باشد.کولر گازی دستگاه مکانیکی است برای تولید سرما در محیط های بسته، این دستگاه با مصرف انرزی برق می‌تواند دمای محیط تا حد زیادی کاهش دهد .شماره اعزام نصاب کولرگازی 77952290 | 09123156242 است.

 

در این دستگاه گاز مبرد یا فریون در یک سیکل بسته تحت فشار تبدیل به مایع شده و سپس مجدا تبخیر می‌شود. در حین عمل تبخیر به علت پایین بودن نقطه جوش گاز مبرد و سرعت تبخیر بالای آن گرمای زیادی از محیط جذب شده و نتیجتا سرما ایجاد می‌شود.

 

آب هم در زمان تبخیر گرمای محیط را جذب می‌کند. مانند وقتی که بدن شما خیس است و روی پوست بدن تبخیر انجام می‌شود و شما احساس سرما می‌کنید. ولی این کاهش دما در رابطه با آب حدی دارد بستگی به دمای مرطوب محیط و نقطه جوش آب دارد.

اعزام نصاب کولرگازی | 09123156242 | 77952290

 

 

اعزام نصاب کولرگازی 
اعزام نصاب کولرگازی به مناطق تهران 
اعزام نصاب کولرگازی درتهران 
نصب کولرگازی 
نصاب کولرگازی 
نصب کولرگازی 
کولرگازی درتهران 
نصب کولرگازی تهران 
نصاب کولرگازی تهران 

 

 شرکت سرما گستر جهت نصب کولرگازی وخدمات داکت اسپیلت اعزام نصاب کولرگازی به تمام مناطق تهران را محیا کرده وبا تماس شما عزیزان تهرانی وتعیین وقت قبلی جهت نصب ولوله کشی وتعمیر سرویس کولرگازی درخدمت شما هستیم
اعزام نصاب کولرگازی
instagram
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر