menusearch
nasbecooler.com

تعمیرات تخصصی پکیج بوتان

۱۴۰۲/۱۰/۳ یکشنبه
(0)
(0)
تعمیرات تخصصی پکیج بوتان
تعمیرات تخصصی پکیج بوتان

تعمیرات تخصصی پکیج بوتان

 

نمایندگی پکیج دیواری بوتان مرکز تعمیرات تخصصی پکیج بوتان در سراسر مناطق تهران تبدیل سرویس وتعمیر پکیج های بوتان مدل بیتا پارما کالداونزیا پرلاپرو پاویا به پکیج های نو و در حد نو تکنسین های ما با تخصص و تجربه بالای خدمت در شرکت بوتان علم و دانش فراوان در مورد تعمیرات و عیب یابی پکیج دیواری های بوتان دارند و برترین سرویسکارن پکیج بوتان در تهران می‌باشند.

 

 

متخصصین مجرب، شرکت سرما گستر خدمات متنوعی از جمله تعمیرات تخصصی پکیج بوتان در محل و اسید شویی و سرویس سالانه دستگاه را با بهترین کیفیت ارائه میدهند. تعمیرات پکیج بوتان توسط نیروهای کارآزموده و با سابقه کار بالا و نمایندگان برتر بوتان انجام می‌شود.

 

درباره متخصصین بوتان

ده ها متخصص انواع برند پکیج دیواری فعال در بوتان در حال ارائه خدمات تعمیرات تخصصی پکیج بوتان در تهران و حومه میباشند. که امکان ارائه خدمات نمایندگی بوتان اعزام کارشناس در سریعترین وقت ممکن را برای شما فراهم نموده است.

اگر نگران بروز مجدد ایراد بعد از تعمیرات هستید، تکنسین های ما معتبر و با اعتماد شرکت بوتان هستند پس خیالتان  جهت خدمات دریافتی از شرکت سرما گستر نماینده رسمی پکیج بوتان، آسوده باشد.

تعمیرات تخصصی پکیج بوتان

تعمیرات پکیج بوتان

 

تکنسین های نمایندگی پکیج بوتان، کلیه تعمیرات تخصصی پکیج بوتان را در کمترین زمان ممکن در همان روز انجام می‌دهند. بسیاری از مدلهای قدیمی پکیج بوتان نیز توسط تکنسین های ما پشتیبانی و تعمیر می‌شود.

 

از جمله دستگاه های قدیمی بوتان میتوان به مدل بی ان اشاره کرد. اما قطعات برخی پکیج های قدیمی دیگر تولید نمی‌شود و مدل جایگزین ممکن است درست آبندی نشود.

 

تعمیر پکیج بوتان در کمترین زمان ممکن توسط نمایندگی پکیج بوتان انجام می‌شود اما گاهی مواقع تعویض پکیج فرسوده با نو کاری عاقلانه تر است .شرکت ما در صورت انتخاب پکیج نو پکیج فرسوده شما را خریداری و نوبه شما تحویل می‌دهد.

 

ما نماینده فروش عاملیت اصلی فروش پکیج بوتان در تهران هم هستیم پس هم خرید و نصب تعمیر گارانتی را به ما بسپارید .با خیال راحت و آسان خرید نمایید.

 

خدمات شرکت ما

فروش پکیج بوتان

ارسال تحویل درب محل

نصب رایگان

دوسال گارانتی

تعمیر سرویس

لوله کشی پکیج

لوله کشی رادیاتور

نصب رادیاتور

فروش رادیاتور

 

پکیج مدل اپتیما

 

این مدل از پکیج بوتان را میتوان مدل بهینه مدل کالدا ونزیا دانست.که دیگر تولید نمی‌شود این بدین جهت است که نوع مبدل حرارتی از دو منظوره به تک منظوره ارتقا پیدا کرده است.

 

یعنی در این دستگاه از مبدل تک منظوره فقط جهت گرمایش مرکزی استفاده می‌شود. و وظیفه گرم کردن آب مصرفی بر عهده مبدل ثانویه است.این امر باعث افزایش طول عمر مبدل حرارتی و کاهش میزان رسوب می‌شود.

 

این دستگاه را میتوان در مناظق با رسوب آب بالا استفاده نمود. زیرا قطر لوله ها که آب داخل آن در گردش است زیاد بوده و با ایجاد کمی رسوب اختلالی در گردش آب به وجود نخواهد آمد.

 

تعمیرات تخصصی پکیج بوتان

 

تعمیرات پکیج اپتیما

 

مگر در موارد بسیار نادر و وجود مقدار زیادی از املاح در آب بهداشتی ممکن است باعث خرابی دستگاه شود این دستگاه منسوخ شده و دیگر شرکت بوتان تولید نمی‌شود و قدیمی و بهتر است از نو جدید پکیج بوتان خریداری شود .در صورت تعمیرات تخصصی پکیج بوتان تکنسین های ما  درخدمت شما جهت سرویس تعمیر پکیج اپتیما می باشند.

 

علت پکیج خود به خود خاموش می‌شود؟

  

خراب شدن ترموستات پکیج، رسوب گرفتن پکیج و مسدود شدن شیر ورودی آب، خراب شدن پمپ، هوا داشتن پکیج برخی از علت هایی است که باعث خاموش شدن خود به خود پکیج می‌شود برای رفع این مشکل رسوب گیری و هواگیری از بهترین راه های موجود جهت حل مشکل است.

 

تعمیرات تخصصی پکیج دیواری های بوتان

 

علت پکیج روشن نمی‌شود چیست؟

 

پایین بودن سطح فشار پکیج، رسوب گرفتن پکیج و مسدود شدن مسیر حرکت آب، مسدود شدن مسیر دود، خراب شدن شمعک و جرقه زن برخی از ره اهای  است که باعث روشن نشدن پکیج می‌شود.

 

برای رفع این مشکل ابتدا فشار بار پکیج را مورد بررسی قرار دهید بررسی مسیر دود کش و اطمینان از مسدود نبودن گرفتگی آن از دیگر نکاتی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

 

پکیج پرلاپرو

همانگونه که از اسم این مدل معلوم است  مدل پیشرفته پکیج  پرلا پرو است. از لحاظ آلیاژ مبدل در برابر رسوب پذیری، کیفیت قطعات داخلی برتری دارد.

این مدل از پکیج بوتان در ظرفیت های ۲۴، ۲۸ و ۳۲ هزار تولید میشود. که هر کدام از این ظرفیت ها برای متراژ خاصی مناسب است. نمایندگی پکیج بوتان هنگام خرید می‌توانید مشاوره و راهنمایی  پکیج بوتان مناسب محل را از ما  تهیه نمایید.

 

ویژگی پکیج پرلاپرو

 • مشعل اتمسفریک با سیستم جرقه زن خودکار

 • فناوری آیونایز محافظت ازشعله در برابر خاموش شدن دستگاه
 • فناوری ایمنی تخلیه گاز منو کسید حاصل از اختراق توسط فن پیشرفته و بی صدا
 • فناوری ضد یخ زدگی به منظور جلوگیری از یخ زدن پکیج سیستم لوله کشی داخلی
 • فناوری ضد گریپاژ پمپ و شیر سه طرفه پکیج
 • فناوری کنترل حداقل و حداکثر فشار آب مدار گرمایش و آب گرم
 • فناوری کنترل عمل دستگاه
 • فناوری احتراق آهسته قابل تنظیم توسط سرویسکار
 • فناوری بای پس
 • فناوری تنظیم خودکار جریان گاز
 • قابلیت اتصال به ترموستات اتاقی
 • فناوری ضد نوسان آب توسط مبدل ثانویه پیشرفته
 • نمایشگر دیجیتال کدهای عیب یابی و وضعیت های کاری مختلف پکیج
 • فناوری عیب یاب الکترونیکی پیشرفته با نمایش بیست و پنج خطای کارکرد و ذخیره 10 کد آخر
 • تامین آبگرم مصرفی با کمترین زمان انتظار
 • قابلیت اتصال به حسگر دمای محیط
 • قابلیت اتصال به ترموستات اتاقی
 • راندمان بالا برابر با 93 درصد

 

 تعمیرات تخصصی پکیج بوتان توسط تیم ماهر شرکت سرما گستر تبدیل تعمیر پکیج فرسوده و خراب به نو و در حد نو از جمله خدمات ما است تعمیر پکیج بوتان مدل های پارما بیتا پرلاپرو پاویا در سریعترین وقت ممکن در سراسر تهران
تعمیرات تخصصی پکیج بوتان
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر