menusearch
nasbecooler.com

تعمیر پکیج بوتان بی تا

۱۴۰۱/۸/۲۵ چهارشنبه
(0)
(0)
تعمیر پکیج بوتان بی تا
تعمیر پکیج بوتان بی تا

تعمیر پکیج بوتان بی تا

تعمیر پکیج بوتان بی تا یکی از تخصصی ترین خدمات شرکت سرما گستر است شرکت سرما گستر نماینده رسمی بوتان در تهران نارمک است.

 

مشتریان تهرانی می‌توانند با اعتماد کامل برترین تعمیرکاران با تجربه پانزده سال خدمت در تهران را از ما بخواهند این روزها اکثر آپارتمان های در حال احداث از سیستم پکیج دیواری استفاده می‌کنند و پکیج بوتان یکی از برترین وپرفروش ترین پکیج در ایران است.

 

پکیج بی تا

تمامی مصرف کنندگان پکیج و تعمیر پکیج بوتان بی تا از عملکرد این دستگاه راضی هستند اما بهتر است بدانیم هر وسیله ممکن است روزی نیاز به تعمیر پیدا کند زیرا هر روز پکیج بوتان در حال کار کردن ونیاز گرمایشی منزل و آب گرم مصرفی که از نیاز های واجب حیاط است برطرف می‌کند.

 

مشکل پکیج بوتان و راه حل آن

 

تعمیر پکیج بوتان بی تا از محصولات  پرفروش و با کیفیت و مناسب ترین از نظر قیمت بوده پکیج بوتان از برندهای با کیفیت خوب در بازار است منزل شما در روزهای سرد زمستان گرم کرده وآب گرم مورد نیاز برای مصرف را فراهم می‌کند.

 

اکثر افراد تکرار مشکل و نیاز به تعمیر پکیج بوتان بی تا وخرج کردن و تکرار همان ممشکل به تنگ آمده و فکر عوض کردن کامل پکیج دیواری افتاده اند اشتباه این افراد دو چیز است.

 

مراقبت دستگاه پکیج وسرویس در اول فصل زمستان غافل شده و دوم اینکه از تعمیرکار متخصص بوتان مراجعه نکرده طبیعتا عدم دانش تخصصی با انواع مدل های پکیجدیواری بوتان و عدم تجربه در تعمیر پکیج بوتان نتیجه ای جز این نخواهد داشت.

عیب یابی پکیج بوتان بی تا

خاموش شدن مکرر پکیج

ایجاد صدای غیر طبیعی

انفجاری روشن شدن پکیج بوتان بی تا

روشن نشدن پکیج

تعمیر برد پکیج بوتان

تعمیر پرشر دود

تعمیر مبدل صفحه ای وثانویه

تعویض ان تی سی

شستشوی مدار

شستشو ورسوب گیری

پرشر هوا

نبودن آب کافی در مدار

خرابی گریپاژ پمپ

کمبود فشار آب ساختمان

کم شدن فشار بار دستگاه

تعمیر پکیج بوتان بی تا تعمیر تخصصی پکیج بوتان بی تا شرکت سرما گستر در تهران

 

چرا چراغ چشمک زن سبز پکیج بوتان می‌زند؟

 

چراغ چشمک زن دو حالت دارد چراغ سبز زمانی شروع به چشمک زدن می‌نماید یک تا پنج ثانیه نشان دهنده آماده به کار بودن دستگاه است اما اگر چراغ با فاصله نیم ثانیه باشد حالت انتظار است.

 

خرابی پرشر دود یا فن پکیج باشد ایراد در کلید خداقل فشار باشد خرابی و بروز ایراد NTC ممکن است ایراد کلید فشار چگالی باشد.این عیب ها ممکن است وجود داشته باشد در صورت نیاز تعمیر پکیج بوتان بی تا با  متخصص بوتان شرکت سرما گستر تماس حاصل نمایید.​​​​​​

 

شماره تعمیر پکیج بوتان بی تا

شماره تعمیر پکیج بوتان بی تا | 09123156242 | 0217795290

  • تعمیر پکیج بوتان بی تا در سراسر تهران
  • تعمیر پکیج بوتان در تهران
  • تعمیر پکیج بوتان توسط متخصصین شرکت سرما گستر
  • تعمیر پکیج بوتان در نارمک
  • تعمیر پکیج بوتان تهران
  • تعمیر پکیج بوتان مدل بی تا
 تعمیر پکیج بوتان بی تا یکی از تخصصی ترین خدمات شرکت سرما گستر است در زمانی که پکیج بوتان بی تا خراب می‌شود گرمایش ویا آب گرم وجود ندارد بدون  اتلاف وقت کارشناسان و متخصصین بوتان در اسرع وقت دستگاه بوتان شما را تعمیر خوتتهند کرد .
تعمیر پکیج بوتان بی تا