menusearch
nasbecooler.com

نصاب ماشین لباس شویی

۱۴۰۲/۵/۳۱ سه شنبه
(0)
(0)
نصاب ماشین لباس شویی
نصاب ماشین لباس شویی

نصاب ماشین لباس شویی

شرکت سرما گستر دارای تکنسین های ماهر نصاب ماشین لباس شویی تمامی برندها ی لباسشویی ظرفشویی در بازار است شستن لباس‌ها همواره یکی از کارهای دشوار در منزل  است که به طور معمول افراد زیادی را درگیر کرده و زمان بسیار زیادی از افراد می‌گیرد.

 

این موضوع زمانی مشکل‌ساز می‌شود که تمامی افراد در خانواده شاغل باشند و نتوانند زمانی را برای شستن لباس‌ها اختصاص دهند. زمانی که تعداد لباس‌های کثیف مقدارش زیاد شود  و افراد عملاً به دنبال یک یاور برای رفع این مشکل می‌گردند.

 

پس از خرید ماشین لباس شویی

 

لباس شویی را می‌تواند پس از خرید به دنبال یک تکنسین با اعتماد باشیم  قطعاً نصب آن از جمله چالش‌هایی است که افراد با آن دست‌وپنجه نرم می‌  کنند. می‌توانید برای دریافت صفر تا صد راهنمای نصب ماشین لباسشویی در مقاله از سایت های مختلف روش نصب را آموخت.

 

اما یک تکنسین مناسب نصاب ماشین لباس شویی و با تجربه تمام روش های نصب اصولی را می‌داند و با یک اشتباه ماشین لباسشویی شما خراب و نصب اشتباه آسیب می‌بیند پس بهتر است با تکنسین با اعتماد شرکت سرما گستر تماس و درخواست نصاب ماشین لباس شویی دهید.

 

نصب ماشین لباسشویی در تهران

 

نکات مربوط به نصب لباس شویی

 

یکی از مهم‌ترین نکات که در راهنمای نصب ماشین لباسشویی باید موردتوجه قرار بگیرد، دقت در انجام مراحل نصب این دستگاه است. باتوجه‌به این موضوع نصب لباسشویی برای شما مشتریان محترم به‌خوبی شرح دهیم. مراحل نصب لباسشویی به شرح زیر است.

 • آموزش آماده‌کردن پیچ‌های لباسشویی فیکس در جهت نصب دستگاه

 • آموزش نحوه قرارگیری دستگاه

 • آموزش برقراری اتصال الکتریکی دستگاه

 • آموزش دقیق شیلنگ دستگاه

 • آموزش نحوه اتصال شیلنگ دستگاه به شیر آب ورودی

 • آموزش نحوه نصب شیرهای معمولی بدون شیار و شلنگ‌های ورودی لمسی به ماشین لباسشویی

 • آموزش نحوه نصب شیلنگ تخلیه دستگاه توسط نصاب ماشین لباس شویی

 • آموزش ترازکردن دستگاه

مکان مناسب جهت نصب ماشین لباس شویی

 

اولین و مهم‌ترین نکته برای قرارگیری دستگاه لباسشویی  این است که مکانی که دستگاه قرار می‌گیرد باید کاملاً صاف و بدون شیب باشد. درصورتی‌که مکان مدنظر شما برای نصب ماشین لباسشویی دچار شیب است، به‌هیچ‌وجه از چوب و اشیا دیگری برای ترازکردن دستگاه استفاده نکنید.

 

حتماً برای تنظیم شیب و رفع این مشکل از چرخاندن پایه‌های ماشین لباسشویی استفاده کنید  با چرخاندن پایه‌های دستگاه مشکل شیب رفع خواهد شد  توجه داشته باشید که شیب سطح به‌هیچ‌وجه نباید بیش از یک درجه باشد.در صورت تمایل با نصاب ماشین لباس شویی تماس حاصل نمایید.

 

نصاب ماشین لباس شویی

 

تلفن نصاب ماشین لباسشویی

شما می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن لباسشویی خود را نصب کنید. توجه داشته باشید که اگر زمان کافی برای نصب و راه‌اندازی این دستگاه را ندارید.

 

می‌توانید با متخصصین شرکت سرما گستر جهت راه‌اندازی لباسشویی پاکشوما تماس بگیرید. با در نظرگرفتن این موضوعات، در ادامه به طور خلاصه قصد داریم تا مراحل کلی و مهم راهنمای نصب ماشینرا برای شما توضیح دهیم.

 

تلفن نصاب ماشین لباس شویی | 09123156242 | 02177952290

 

روش نصب لباس شویی

در مرحله اول برای نصب شیر لازم است تا در ابتدا، قسمت شیر آب پیچ کانکتور بالایی را کاملاً شل کنید.توجه نمایید  درصورتی‌که قطر شیر بزرگ باشد، باید صفحه هادی را بردارید. کانکتور بالایی را فشار دهید تا بسته پلاستیکی خیلی محکم به شیر بچسبد.

 

در مرحله بعد چهار پیچ موجود را محکم کرده و کانکتور وسطی را بچرخانید تا آب از آن جا نشت ندهد .لازم است تا از وجود کلاهک لاستیکی در درون کانکتور شلنگ اطمینان حاصل کنید.

حتماً با فشاردادن صفحه به سمت پایین، شلنگ آب را به طور کامل به کانکتور وسطی متصل نمایید.

 

روش نصب شیلنگ لباسشویی

 

سعی کنید برای جداکردن شلنگ تأمین آب از کانکتور وسط شیر را به طور کامل ببندید. سپس در مرحله بعد، شلنگ ورودی لباسشویی را پایین بکشید و صفحه را به سمت پایین هدایت کنید.

در مسیر این اتصال به‌هیچ‌ عنوان  نباید شیلنگ پیچ بخورد و یا دچار نشت شود.

 

نصب لباس شویی و ظرفشویی

 

   نصاب ماشین لباس شویی ظرفشویی ماهر و با تجربه سرما گستر در تمام مناطق تهران جهت نصب لوازم خانگی ماشین لباسشویی ظرفشویی آماده خدمات و لوله کشی است لباسشویی خود را با اعتماد خیال راحت به تکنسین های ما بسپارید.
  نصاب ماشین لباس شویی
  نظرات کاربران
  *نام و نام خانوادگی
  * پست الکترونیک
  * متن پیام

  بستن
  *نام و نام خانوادگی
  * پست الکترونیک
  * متن پیام

  0 نظر