menusearch
nasbecooler.com

نصاب کولرگازی به تمام مناطق تهران

۱۴۰۰/۵/۲۰ چهارشنبه
(0)
(0)
نصاب کولرگازی به تمام مناطق تهران
نصاب کولرگازی به تمام مناطق تهران

اعزام نصاب کولرگازی ماهر وبا تجربه به تمام مناطق تهران 09123156242 77952290

نصب کولر گازی و اسپلیت، یک پروسه بسیار مهم است که اگر درست انجام نشود، مشکلات بسیاری را در عملکرد دستگاه ایجاد کرده و چه بسا هزینه هایی را برای شما به دنبال خواهد داشت. با توجه به قیمت بالای کولر گازی، بهتر است نصب این دستگاه را به افرادی محول کنید که به اندازه کافی در زمینه نصب و راه اندازی کولر تجربه دارند و با چم و خم کار به خوبی آشنا هستند.

برای این منظور، می‌توانید از تیم نصاب کولرگازی با تجربه وماهر با پانزده سال سابقه خدمات درتمام مناطق تهران ومراکز مختلف ازجمله بانک ها حوزه علمیه ویلاهای فشم لواسانات کردان تالارها صداوسیما دندانپزشکها ودرمانگاه ها وبیمارستان گاندی ومرکز اورژانس مترو تعمیرات کولر گازی در مرکز سخت افزار ایران کمک بگیرید. همکاران ما فرایند نصب را با استفاده از تجهیزاتی انجام می‌دهند که هم پیشرفته هستند و هم با دستگاه شما همخوانی و تناسب لازم را دارند. بنابراین شما می‌توانید پس از نصب، به بهترین شکل از کولرتان استفاده کرده و از عملکرد آن رضایت کامل داشته باشید. در ادامه، شما عزیزان را با نکاتی در خصوص نصب صحیح کولر گازی و جزئیات آن آشنا خواهیم کرد. اگر با واحد تعمیرات لوازم خانگی مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید، همکاران ما ضمن مراجعه به محل مورد نظر شما، کولر را به شکل صحیح و اصولی نصب خواهند کرد.

شرکت سرما گستر پس از خرید کولرگازی با مشاوره با مشتری به محل کولرگازی نصاب اعزام می‌کند

نصب کولر گازی
برای آموزش نصب کولر گازی کلیک کنید
فرایند نصب و راه اندازی کولر گازی، به ترتیب زیر انجام می‌شود:

نصب پنل داخلی
بیشتر کولر گازی های جدید، به جز مدل پرتابل، دارای دو پنل هستند که یکی در داخل و دیگری در بیرون محیط نصب می‌شوند. اولین گام در نصب کولر گازی، مهیا کردن شرایط برای نصب پنل داخلی است. برای نصب پنل داخلی کولر یا ایندور، اول باید پایه ها روی دیوار نصب شده و ایمن سازی شوند. به هیچ عنوان نباید احتمال افتادن کولر وجود داشته باشد. نصاب های حرفه ای مرکز سخت افزار ایران برای این منظور از تراز استفاده می‌کنند. پس از ایمن سازی محل نصب، لوله ها با رعایت شیب مناسب در دیوار جایگذاری می‌شوند. توجه داشته باشید که برای پیشگیری از خطرات احتمالی و نیز عملکرد بهتر، پنل داخلی باید به دور از منابع گرمایشی همچون بخاری و پکیج و … نصب شود.

بررسی اتصالات و کابل ها
در مرحله دوم نصب کولر گازی، نوبت به بررسی اتصالات و کابل ها می‌رسد. کارشناس نصب بعد از این که پنل داخلی را نصب کرد، واحد و کاور دستگاه را برداشته و تمامی اتصالات موجود را به دقت وارسی می‌کند. باید اطمینان حاصل شود که کابل های برق به پایانه های پیچ وصل هستند و هیچ ایراد یا نقصی در آنها وجود ندارد. همچنین باید کابل های مورد استفاده، با نمودار برق دستگاه تطابق کامل داشته باشند. اگر این بخش ها فاقد تناسب و تطابق باشند، ورود برق به دستگاه با مشکل مواجه شده و مدارها و بردهای کولر گازی به شدت در معرض خطر قرار می‌گیرند.

اتصال لوله هادرکولرگازی واسپیلت توسط تکنسین های ماهر نصاب کولرگازی به تمام مناطق تهران
بعد از این که پنل نصب شد و اتصالات نیز چک شدند، نوبت به اتصال لوله های کولر خواهد رسید. توجه داشته باشید لوله ‌کشی باید از واحد داخلی به سمت سوراخ حفر شده در دیوار انجام گردد. از طرفی، میزان خمیدگی لوله باید به حداقل برسد تا دستگاه عملکرد بهتری داشته و فرایند خنک سازی را راحت تر انجام دهد.

نصب پنل بیرونی
در نهایت، پنل بیرونی هم نصب می‌شود تا مراحل نصب کولر گازی به پایان رسیده و شما بتوانید از دستگاه استفاده کنید. جایی که پنل بیرونی در آن نصب می‌شود، باید به دور از تابش مستقیم نور آفتاب باشد و هوای کافی در آن جریان داشته باشد. سعی کنید محل نصب پنل خارجی را به گونه ای انتخاب کنید که از گرد و غبار به دور باشد. پایه های کندانسور یا پنل بیرونی هم باید به شکل اصولی و محکم نصب شوند تا ایرادی در کار این قطعه به وجود نیاید.

شارژ گاز کولر گازی

نصاب کولرگازی 
اعزام نصاب کولرگازی به تمام مناطق تهران 
نصاب کولرگازی درتهران 
نصاب کولرگازی جنرال 
نصاب کولرگازی ال جی 


شرکت سرما گستر خدمات کولرگازی ونصاب کولرگازی
 
 شرکت سرما گستر اعزام بهترین نصاب کولرگازی به محل جهت نصب اعزام می‌نمایدوتعمیر کولرگازی لوله کشی شارژگاز جابجایی کولرگازی واسپیلت درتهران به همراه تکنسین با تجربه وماهر با پانزده سال سابقه خدمت درتمام منازق تهران
نصاب کولرگازی به تمام مناطق تهران
instagramlinkedin
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر