menusearch
nasbecooler.com

نصب لباس شویی و ظرفشویی

(0)
(0)
نصب لباس شویی و ظرفشویی

نصب لباس شویی و ظرفشویی

در این مقاله به آموزش نصب لباس شویی و ظرفشویی 09123156242 | 77952290 برای شما مشترایان گرامی در تهران می‌پردازیم.  نصب لباس شویی و ظرفشویی کار چندان پیچیده‌ای نیست و به ابزار خاصی نیاز ندارد. یکی از  دیگر ابزارهای مورد نیاز برای نصب و تعمیر لوازم خانگی را معرفی کرده‌ایم.

 

اگر از قبل یک ماشین لباسشویی در خانه داشته‌اید، لوله‌کشی و مکان نصب شما آماده ست  و تنها کافیست با شماره 09123156242 تماس و درخواست برترین نصاب لباسشویی را از شرکت سرما گستر در خواست نمایید ولباسشویی جدید را جایگزین قدیمی نموده اتصالات ماشین لباس شویی وظرفشویی قبلی را جدا کرده و آن را جابه‌جا نمایید.

 

در اینجا آموزش نصب ماشین لباسشویی را به صورت مرحله به مرحله ارائه می‌دهیم تلفن تماس نصب لباسشویی | 09123156242 | 77952290 | که برای نصب انواع ماشین‌های لباسشویی با مدل‌های مختلف مناسب است.

 

معرفی برترین نصابان ماشین لباسشویی تهران

 

معرفی برترین نصاب نصب لباسشویی بوش ال جی سامسونگ را از نمایندگی خدمات لباسشویی ظرفشویی سرما گستر بخواهید و اعتماد و خیال راحت نصب دستگاه لباسشویی ظرفشویی را به تکنسین های برتر ما بسپارید

روش نصب لباس شویی

 قبل از نصب لباس شویی و ظرفشویی باید بسته‌بندی محافظ آن را به‌درستی باز نمایید. کافیست یونولیت‌های محافظت اطراف ماشین را بردارید. حواستان باشد یونولیت ته ماشین را هم خارج کنید. حالا در آموزش نصب ماشین لباسشویی با ما همراه شوید.

 

.نصب لباس شویی و ظرفشویی

باز کردن پیچ های لباسشویی

1- پیچ‌های حمل و نقل پشت ماشین لباسشویی را باز کنید. 09123156242 | 77952290 ماشین لباسشویی حداقل ۵ یا ۶ پیچ حمل و نقل در پشت خود دارد که از قطعات داخلی هنگام حمل و نقل محافظت می‌کنند. این پیچ‌ها باید قبل از نصب ماشین لباسشویی خارج شوند. برای برداشتن این پیچ‌ها مراحل زیر را در ابتدای آموزش نصب ماشین لباسشویی دنبال کنید:

 

این پیچ‌ها را کنار بگذارید تا در صورت جابجایی احتمالی دوباره در جای خود محکم کنید.درپوش‌های پلاستیکی را که همراه دفترچه راهنما به شما تحویل داده شده است، بر روی سوراخ‌های جای این پیچ‌ها در پشت ماشین قرار دهید و با فشار دست محکم کنید.

 

لرزش لباسشویی

گاهی مشتری پس از نصب لباسشویی تماس می‌گیرد 09123156242 | 77952290 از لرزش شدید ماشین لباسشویی و حرکت درهنگام شستشو لباسشویی گله مند است متاسفانه بر اثر بی اطلاع بودن پیچ ها ی پشت لباسشویی به همان صورت نصب می‌کننند وباعث آسیب جدی وخرابی لباسشویی می‌شود.

 

برندهای مختلف لباس شویی و ظرفشویی

نصب لباس شویی و ظرفشویی در تهران بوش نصب لبا سشویی ال جی تلفن نمایندگی بوش 09123156242 | 02177952290 نصب لباسشویی ظرفشویی سامسونگ

فروش پکیج بوتان به انبوه سازان وگارانتی نصب پشتیبانی تعمیرات وتعویض قطعه درتمام مناطق تهران فروش رایاتور بوتان و حوله خشک کن نصب گارنتی

 

نصب لباس شویی و ظرفشویی

 

نصب لباسشویی سراسر تهران

نصب لباسشویی ال جی در تهران
نصب لباسشویی اسنوا  در تهران
نصب ظرفشویی سامسونگ در تهران
نصب ظرفشویی کنوود در تهران

نصب لباسشویی بوش در نارمک

نصب لباسشویی تهران پارس

نصب لباسشویی شرق تهران

نصب لباسشویی غرب تهران

نصب لباسشویی شمال تهران

نصب لباسشویی جنوب تهران

نصب لباسشویی ونک

نصب لباسشویی رسالت

نصب لباسشویی سیدخندان

 

معرفی نصاب لباس شویی و ظرفشویی در تهران

 • نصاب لباسشویی بوش درتهران 09123156242

 • نصاب ظرفشویی بوش درتهران 02177952290

 • نصب لباسشویی نصب ظرفشویی

 • نصب لباسشویی بوش

 • نصب ظرفشویی بوش

 • نصاب لباس شویی وظرفشویی سامسونگ لوله کشی

 • نصاب لباس شویی و ظرفشویی ال جی

 • نصاب لباسشویی وظرفشویی توشیبا

 • نصب لباسشویی و ظرفشویی اسنوا

 • نصب ظرفشویی سامسونگ

 • نصاب لباسشویی وظرفشویی  سامسونگ

 • نصب لباسشویی در شرق تهران

نصاب لباسشویی شمال درتهران

 

شماره تلفن نصب لباس شویی و ظرفشویی 09123156242 | 77952290

 

مراحل نصب ماشین لباسشویی تهران

نصب ماشین لباسشویی در چند مرحله توسط نصابان با تجربه تلفن شرکت سرما گستر 09123156242 انجام می‌شود.

 

انتخاب مکان مناسب هموار صاف و بدون برآمدگی و دسترسی مناسب آب سرد و گرم و فاصله داشتن ماشین لباسشویی و ظرفشویی با سیستم گرمایشی ولوله کشی تخلیه آب جایی مناسب جهت نصب لباسشویی و ظرفشویی است.

 

تراز بودن دستگاه وپایه های زیرین ماشین لباسشویی و ظرفشویی مناسب و تراز بودن بررسی شود.

 

نصب لباس شویی و ظرفشویی

 

باز کردن پیچ های حمل ونقل واتصال شیلنگ

پیج های که جهت حمل ونقل دستگاه تعبیه شده باید قبل از نصب باز شود شیلنگ ها درمکان درست نصب شود و استفاده از نوار تفلون جهت جلوگیری از نشتی حتما استفاده شود .نصب شیلنگ تخلیه به نزدیک ترین فاضلاب وصل شود.

بهترین نصاب لباسشویی ظرفشویی را از شرکت سرما گستر بخواهید

مهمترین کار پس از خرید لباسشویی ظرفشویی انجام اصولی نصب لباس شویی و ظرفشویی در تهران 09123156242 | 77952290 خواهد بودمی توانید.

 

همین حالا با تماس و مشاوره از شرکت سرما گستر و قیمت مناسب کوتاه ترین زمان به طور مستقیم با تکنسین های ما صحبت و دادن لوکیشن یا آدرس در وقت مورد تاییدمشتری و نصاب لباسشویی جهت نصب خدمت مشتری عزیز خدمات لازم را می‌دهند.

 

نصب ماشین ظرفشویی

 

لوله کشی و نصب ماشین ظرفشویی درست شبیه ماشین لباسشوی است, با این تفاوت که در لوله کشی ماشین ظرفشویی نیازی به لوله آب گرم نیست و طراحی مکانیزم ماشین ظرفشویی به شکلی است در هنگام شستشو با زمان بندی مشخص دستگاه با المنت موجود در دستگاه تعبیه  شده اقدام به گرم کردن آب در دمای معین می‌کند.

 

معمولا کار نصب 09123156242 | 77952290 خدمات آموزش کار با ماشین ظرفشویی توسط نصاب ماشین ظرفشویی و لباسشویی انجام می‌شود, اما اگر قصد دارید کار نصب و جابجایی ماشین های رخت شویی و ظرفشور را خود انجام دهید.

 

به نکات زیر توجه کنید تا در هنگام نصب ماشین لباسشویی ,ظرفشویی و ساید با مشکل مواجه نشوید.و صدمه جبران ناپذیر به خود نزنید زیرا اکثر دستگاه ها جهت وکیوم و محکم بودن آسیب ندیدن در حمل محکم کاری می‌شوند .پس توصیه می‌شود کار را به کاردان بسپارید.

 

انتخاب جایگاه نصب مناسب جهت لباسشویی

 

انتخاب یک جای مناسب جهت نصب لباس شویی و ظرفشویی که مسطح باشد, مکان نمناکی نباشد و حدالامکان روی فرش نباشد. اگر سطح قرار گیری شیب کمی دارد میتوانید با پیچهای پایه لباسشویی و ظرفشویی دستگاه را تراز کنید, چون در نهایت دستگاه باید تراز نصب شود.

نصب لباس شویی و ظرفشویی
googlegoogleaparatgoogletelegram