menusearch
nasbecooler.com

نمایندگی بوتان

۱۴۰۱/۹/۱۳ یکشنبه
(0)
(0)
نمایندگی بوتان
نمایندگی بوتان

نمایندگی بوتان

نمایندگی بوتان فروش محصولات پکیج دیواری و رادیاتور های بوتان به قیمت شرکتی و مستقیم از کارخانه بوتان جهت مصرف همشهریان سراسر مناطق تهران.

 

شرکت سرما گستر کلیه مراحل فروش ارسال درب محل و خرید حضوری نصب رایگان دو سال گارانتی تعمیر تخصصی تمامی مدل های بوتان در سراسر مناطق تهران آماده سرویس می‌باشند.

شناخت پکیج

پکیج دستگاهی است که جایگزین شوفاژ خانه می‌شود سیستم گرمایش منزل و آب گرم مورد نیاز استحمام و شستشو را تامین می‌کند.

گرچه هنوز هم در بعضی از نقاط کشور از سیستم های قدیمی بخاری و غیره استفاده می‌شود ولی با گسترش شبکه گازرسانی استفاده از پکیج شایع شده است و وسیله بسیار مناسب و کارایی بالا است.نمایندگی بوتان برای فروش و خدمات بوتان آماده سرویس است.

 

نمایندگی بوتان در تهران نارمک تعمیر تخصصی پکیج دیواری های بوتان

سوخت پکیج چیست ؟

پکیج هم مانند سایر سیستم های گرمایشی برای گرم کردن از یک منبع سوختی استفاده می‌کند سوخت پکیج گاز و برق است پکیج با اینکه از دو نوع انرژی استفاده می‌کند.

 

ولی درمقایسه با داکت اسپیلت و کولرگازی و بخاری کم مصرف تر است و هم آب گرم مصرفی را تهیه می‌کند و هم برای محیط را به واسطه شوفاز و رادیاتور گرم می‌کند. نمایندگی بوتان برترین گارانتی موجود در ایران است.

رادیاتور بوتان

همان طور که از اسم رادیاتور پیداست از جنس آلومینیوم و گاهی سرب است این رادیاتور برای گرم کردن محیط به عنوان تجهیزات انواع پکیج دیواری در خانه و فضاها کاربرد دارد. و توسط لوله کشی در زیر منزل به دستگاه پکیج متصل می‌شود.

 

چه مدل پکیج های در بوتان تولید می‌شود ؟

 

پکیج مدل بی تا در ظرفیت های مختلف

پکیج مدل پرلاپرو در ظرفیت های مختلف

پکیج مدل پارما در ظرفیت های مختلف

پکیج مدل پاویا در ظرفیت های مختلف

رادیاتور پره ای بوتان

نمایندگی رسمی بوتان

نمایندگی مجاز بوتان

 

نمایندگی بوتان نمایندگی رسمی بوتان نمایندگی مجاز بوتان

خرید پکیج بوتان

خرید پکیج بوتان از شرکت سرما گستر حضوری در فروشگاه و هم ارسال درب محل و تسویه و تحویل کالا در مکان مورد نظر شما در صورت امکان کارت و هزینه پکیج پرداخت با دستگاه کارتخوان و سپس تحویل انجام می‌شود.

و اگر مشتری بخواهد در همان لحظه خدمات نصب و گارانتی انجام می‌شود خرید پکیج با اعتماد کامل از نمایندگی بوتان مطمن وبا اعتماد خرید کنید.

 

گارانتی و شرایط نصب پکیج بوتان

 

نمایندگی بوتان در صورت خرید پکیج دیواری بوتان نصب رایگان است منظور از نصب وصل شدن پکیج بوتان برروی دیوار مورد نظر است .دو سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش بوتان

 

نمایندگی بوتان

اتصالات مورد نیاز نصب پکیج بوتان

لازم به ذکر است نصب پکیج بوتان رایگان است اما نصب پکیج نیاز به اتصالات و شیر و سختی گیر و دودکش استیل درجه یک ودر بعضی موارد دودکشی دوجداره است که این هزینه های جانبی در هنگام نصب به عهده مشتری است و در صورت تهیه کردن اجرت نصب دارد.

 

شماره نمایندگی بوتان

 

شما در صورت مشاوره خرید ظرفیت پکیج مورد نیاز ساختمان خود و اطلاعات لازم با شماره تلفن نمایندگی بوتان تماس حاصل نمایید.

شماره نمایندگی بوتان | 77952290 | 09123156242

 نمایندگی بوتان فروش محصولات پکیج دیواری های بوتان و رادیاتور در سراسر تهران نمایندگی رسمی بوتان و نمایندگی مجاز بوتان در تهران تعمیر تخصصی فقط پکیج بوتان در سراسر تهران آماده سرویس می‌باشیم.
نمایندگی بوتان
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر