menusearch
nasbecooler.com

نمایندگی رسمی پکیج بوتان

۱۳۹۵/۱۲/۲۶ پنج شنبه
(0)
(0)
نمایندگی رسمی پکیج بوتان
نمایندگی رسمی پکیج بوتان

نمایندگی رسمی پکیج بوتان

نمایندگی رسمی پکیج بوتان عاملیت اصلی فروش پکیج بوتان از کارخانه به صورت عمده و تکی به مشتریان گرامی تهرانی شرکت سرما گستر به طور ماهانه جهت مصرف مشتریان وهمکاران تعدادی پکیج تحویل وبه تمام مناطق تهران ارسال گارانتی خدمات می‌دهد.

 

تعمیرکاران ما همواره سعی کرده اند جهت جلب رضایتمندی مشتری را جلب نمایند، جهت تعمیر پکیج بوتان قطعات مورد استفاده خود را از قطعات اصلی بوتان وشرکت اصلی بوتان تامین نمایند نمایندگی های اصلی بوتان می‌توانند.

 

نمایندگی رسمی پکیج بوتان

 

گارانتی درخواست قطعه بوتان

 

درخواست قطعه از شرکت اصلی بوتان دهند و قطعه مرغوب انتخاب کنند این امر علاوه بر افزایش عمر پکیج بوتان کاهش مقدار گاز مصرفی پکیج بوتان را در پی خواهد داشت و نیز از خرابی های زود هنگام جلوگیری میگردد.

ایمنی پکیج بوتان

هر ساله نشت گاز از مسائل مهمی است که باید در خصوص هر وسیله گازسوزی با جدیت مورد بررسی قرار بگیرد.

 

در کلیه وسایل احتراقی گاز سوز از جمله پکیج دیواری بوتان آب‌گرم، به علت وجود اتصالات در مسیر عبور گاز، این احتمال وجود داشته  که نشت گاز بوجود آید.

 

همچنین در صورت انجام نشدن فرآیند احتراق، گاز به صورت عمده وارد محیط اطراف شده می‌توانید با نمایندگی رسمی پکیج بوتان تماس و خطر آتش‌سوزی نشت دود به داخل ساختمان جلوگیری نمایید و از  آسیب دیدن به محیط زیست مانع شوید.

نشت گاز در پکیج

یکی از موارد مهم نشت منواکسید کربن از احتراق ناقص گاز پکیج و دیگر کاهش اکسیژن موجود در هوا منزل به این منظور جلوگیری از نشت دود حاصل از احتراق در وسایل گاز سوز ازجمله پکیج دیواری دیواری، مقررات و استانداردهایی توسط مراجع ذیصلاح شرکت اصلی بوتان تعیین می‌شود.

 

نمایندگی رسمی پکیج بوتان

 

عملکرد سنسور

به نمایندگی رسمی پکیج بوتان درتمام کشور اعلام می‌شود در صورت رعایت آنها خطر نشت دود به فضای منزل  به کمترین مقدار خود می‌رسد.

 

علاوه بر رعایت این قوانین وجود سنسور دود پکیج بوتان و سیستم ایمنی کنترل خروج صحیح دود و همچنین سیستم کنترل عملکرد صحیح فن وجود دارد.

 

این سنسورها با تشخیص یک عملکرد ناصحیح در پکیج، وجود خطا در سیستم پکیج بوتان را تشخیص داده و ایمنی را برای مصرف کننده پکیج فراهم می‌آورند. و انفجار را برای مصرف کنندگان بوجود می‌آید.

تلفن نمایندگی رسمی پکیج بوتان

مشتریان عزیزی که درخواست سرویسکار پکیج دیواری بوتان و تعمیر سرویس پکیج بوتان را دارند می‌توانند از طریق شماره های داخل سایت اقدام به درخواست سرویسکار کنند.

 

سرویس هر محصولی از جمله پکیج بوتان در فصل های سرد سال مانند پاییز و زمستان از اهمیت بسیاری برخوردار است. قطعا با انجام سرویس بموقع پکیج بوتان نیاز به تعمیر کردن پکیج کاهش می‌یابد و اینکار نوعی بیمه برای محصول به شمار می‌آید.

 

پکیج های زیادی در بازار موجود است که هر یک با برندهای مختلفی قصد دارند سهمی از بازار را برای خود کنند. در بین بهترین پکیج های موجود در بازارپکیج دیواری بوتان یکی از انتخاب های مطمن اصلی خانواده های ایرانی بوتانی است.

شماره نمایندگی رسمی پکیج بوتان  02177952290 | 09123156242

 

نصب کندانسور

شما باید پنل خارجی کندانسور را نصب کنید، برای نصب پنل خارجی ابتدا باید مکان مناسب را برای کندانسور پیدا کنید مکانی که انتخاب می‌کنید.نباید پر تردد باشد، همچنین این مکان باید از تابش نور خورشید دور باشد.پس از پیدا کردن مکان مناسب پایه های پنل بیرونی را وصل  کنید.

 

مانند نصب پنل داخلی اتصالات راوصل نمایید و در نهایت پنل خارجی را در مکان مورد نظر فیکس کنید.

 

توضیح مراحل نصب کولرگازی ال جی

 

پس از نصب پنل خارجی باید مراحل نصب را کامل کنیدنصب کولر گازی کاری تخصصی است و نصب کولر گازی را باید به نیروی متخصص شرکت سرما گستر ودرخواست نمایید.

 

پس از خریداری کولر گازی اولین قدمی‌که برای راه اندازی کولر گازی برداشته می‌شود نصب کولر گازی است که نیاز به تکنسین با تجربه و ماهر و متخصص دارد. در این مطلب ما می‌خواهیم شما را با نصابان شرکت سرما گستر  آشنا سازیم.

 

لازم است یاد آور شویم هر نصابی قادر به راه اندازی و نصب کولر گازی نیست و اینکار نیازمند تخصص و تجربه است.

نصب کولر گازی باید بی نقص انجام شود تا در حین شروع به کار دستگاه با مشکل مواجه نشود.​​​​​​

تعمیر سرویس پکیج بوتان توسط تعمیرکار

بعضی از این خطاها اگر جدی گرفته نشوند می‌توانند خطرات جبران ناپذیری را به منزل و خانواده بزنند.

 

پس پیشنهاد ما این است که به جای جستجو در کد خطای پکیج بوتان به سراغ یک متخصص و تعمیر کار وتکنسین با تحربه با اعتماد نمایندگی پکیج بوتان رسمی بروید تا بیاید و مشکل شما را حل کند.

 

زیرا سیستم گرمایشی پکیج بوتان اگر دریچه خروجی اش خراب باشد منجر به سانحه ای دلخراش خواهد شد.تکنسین با تجربه بوتان درتهران نصاب پکیج بوتان درتهران دوسال گارانتی نصب رایگان ده سال خدمات پس از فروش نمایندگی رسمی تعمیر پکیج  بوتان درتهران تعمیرپکیج بوتان درتهران

تعمیر پکیج بوتان

 

E01 قطعی، خرابی یا عمل کردن کلید حرارتی کد 02Eقطعی، خرابی یا عمل کردن کلید حرارتی تعمیرات پکیج دیواری بوتان E03اشکال در پرشر دود، مجموعه فن، ترموستات دود سرویس پکیج بوتانE04 وجود فشار آب در مدار گرمایش

کد E06 1- قطعی NTC آبگرم مصرفی سنسور تشخیص دمای آب گرم مصرفی دچار مشگل شده است.

 

کد E07 1- قطعی NTC گرمایش سنسور تشخیص دمای گرمایش ایراد پیدا کرده است.

کد E11 1- حس شدن شعله قبل از ارسال فرمان برد به شیرگاز شیر گاز ایراد پیدا کرده یا برد مشگل دارد.

 

چند مورد از خرابی های پکیج بوتان

دما + چشمک زن عمل نمودن کلید فشار ترموستات ایمنی دود یا قطعی کابل متصل به آن کافی نبودن فشار آب مدار گرمایشالبته این خطاها در انواع پکیج ها بوتان میتواند متفاوت باشد. شما برای اینکه بدانید مشکل دستگاهتان چی می‌تواند باشد.

 

کد خطای مربوطه را یاد داشت کرده و با کارشناسان ما شرکت سرما گستر مطرح نمایید تا سریعا تعمیرکار یا سرویسکار نمایندگی رسمی پکیج بوتان مناسب را برای شما ارسال کنند. در ادامه نحوه تعمیر پکیج بوتان را می‌توانید دنبال کنید.

مراحل سرویس پکیج بوتان

اسیدشویی

تعمیر یا تعویض صافی

سرویس تعمیر پمپ آب پکیج

تنظیم فشار آب

هواگیری پکیج بوتان ورادیاتور ها

چک کردن سنسورهاپکیج

تعمیر یا تعویض صافی پکیج

سرویس پمپ آب پکیج بوتان

رفع نشتی سیستم بوتان

درصورت لزوم سرویس یا تعمیر تعویض قطعات پکیج

 

نمایندگی رسمی پکیج بوتان

   

  نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در تهران

  سرویسکاران سرما گستر یکی از برترین نمایندگی رسمی پکیج بوتان تعمیر پکیج بوتان در تهران است که سابقه بی نظیری در امر تعمیر پکیج بوتان دارد.شرکت سرما گستر نمایندگی فروش و خدمات با عاملیت اصلی فروش پکیج بوتان از کارخانه  از نیروهای مجرب و متخصص برای تعمیر پکیج بوتان استفاده می‌کند.

   

  میزان رضایت مندی قابل توجهی برای مشتریان تهرانی خود بدست آورده است.نمایندگی بوتان  آماده ارائه خدمات تعمیر پکیج بوتان در تهران به شما شهروندان در سراسر تهران است. نیروهای ما خود را در سریع ترین زمان به محل می‌رسانند.

   

  تا مشکل پکیج بوتان شما را برطرف نمایند. با شرکت سرما گستر با اعتماد کامل وخیال راحت اینکه با نمایندگی رسمی تعمیر پکیج بوتان تماس بگیرید.

   

   

  تعمیر پکیج بوتان تهران 
  نمایندگی رسمی پکیج بوتان 
  تلفن تعمیر پکیج بوتان 
  تعمیر پکیج بوتان درتهران 
  نمایندگی فروش پکیج بوتان 
  نمایندگی خدمات پکیج بوتان 

  نمایندگی رسمی پکیج بوتان تهران

  سرما گستر نصب کولرگازی درتهران
   

   

   

   


   

   

   

  نمایندگی رسمی پکیج بوتان فروش ارسال تعمیر پکیج بوتان وسرویس اول فصل پکیج بوتان توسط تعمیر کار با تجربه وخدمت بالای بوتان درتهران نمایندگی فروش ونمایندگی خدمات پکیج بوتان درتهران نارمک کد 5000915 دارای فاکتور رسمی وعاملیت اصلی پکیج بوتان درتهران
  نمایندگی رسمی پکیج بوتان
  instagramgooglelinkedin
  نظرات کاربران
  *نام و نام خانوادگی
  * پست الکترونیک
  * متن پیام

  بستن
  *نام و نام خانوادگی
  * پست الکترونیک
  * متن پیام

  0 نظر